W dniu 08 czerwca 2021  r. na placu szkolnym przy Szkole Podstawowej w Miastkowie odbył się Dzień Dziecka.  Organizatorem całego wydarzenia była Szkoła Podstawowa  w Miastkowie.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’ korzystając z zaproszenia i okazji postanowiła zorganizować targi/wystawy poświęcone lokalnym daniom regionalnym.

Podczas całego wydarzenia pracownicy Biura LGD rozdawali bezpłatnie dla uczestników imprezy przepyszne dania regionalne w postaci: kałdunów, babki ziemniaczanej, pierogów.

Dzięki takim inicjatywom mamy okazję, aby chronić tożsamość smaku naszego regionu i stworzyć okazję do ich promocji.

Zaproszenie do udziału w konkursie na spot reklamowy

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’ ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w konkursie na spot reklamowy mający na celu promocję, np.: tradycji kulinarnych, dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego oraz ludzi i/lub miejsc ważnych i ciekawych z obszaru LGD ,,Sąsiedzi’’.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.

- Formularz zgłoszeniowy

- Regulamin konkursu