W dniu 25 czerwca 2022  r. w Wiźnie, na terenie Parku przy Placu Kapitana Raginisa  odbyła impreza plenerowa - „Noc Świętojańska”.

Podczas imprezy zapewniono mnóstwo atrakcji, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło również animacji, zabaw, konkursów na najpiękniejszy wianek czy na najdłuższy warkocz jak również szukanie kwiatu paproci.

Podczas imprezy Stowarzyszenie „Sąsiedzi” zorganizowało stoisko wystawowe w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Promocja i Tradycja Wspólną Sprawą” realizowanego przez partnerów projektu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Mlekiem Płynąca” oraz Stowarzyszenie „Sąsiedzi” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3  Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zgodnie z Umową nr 00019-6936-UM1020020/22 z dnia 29 marca 2022 r.

Celem udziału w w/w wydarzeniu i zorganizowaniu stoiska wystawowego była promocja obszaru Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Sąsiedzi”.