Propozycja zmian do Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Sąsiedzi” oraz  do załącznika nr2: Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą wprowadzoną w Lokalnej Strategii Rozwoju oraz  w  załączniku nr 2 tj. Harmonogramu planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’ zachęca do zgłaszania uwag poprzez wypełnienie ,,Formularza zgłaszania uwag’’ oraz przesłania dokumentu drogą elektroniczną na adres e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie:

Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’

Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża

w terminie do 10.06.2019 r. do godz. 10.00

- Formularz zgłaszania uwag

- Załącznik nr 2: Harmonogram planowanych  naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

- LOKALNA STRATEGIA ROZWOJU NA LATA 2016-2022