Propozycja zmian do Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Sąsiedzi” oraz do załącznika nr2: Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia  na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością uzupełnienia wniosku o zmianę Umowy o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność, Zarząd Stowarzyszenie „Sąsiedzi” inicjuje proces aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 dla Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Sąsiedzi” w celu dokonania diagnozy potrzeb podmiotów z obszaru LSR Stowarzyszenia „Sąsiedzi” i w następstwie dokonania stosownych zmian w LSR.

W związku ze zmianą wprowadzoną w Lokalnej Strategii Rozwoju oraz  w  załączniku nr 2 tj. Harmonogramu planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’ zachęca do udziału w konsultacjach społecznych, wypełnienia ankiet oraz zgłaszania uwag poprzez wypełnienie ,,Formularza zgłaszania uwag’’ i przesłania ich drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie:

Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi’’

Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża

w terminie do 06.06.2019 r. do godz. 10.00

W celu podania szczegółowych informacji dotyczących zakresu diagnozy i możliwych  do realizacji typów operacji w załącznikach zamieszczony został wyciąg ze Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 z dnia 7 maja 2019 r.

- Formularz zgłaszania uwag

- Załącznik nr 2: Harmonogram planowanych  naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

- LOKALNA STRATEGIA ROZWOJU NA LATA 2016-2022

- Informacja o zakresie zmian