W dniu 25 czerwca 2018 r. Stowarzyszenie ,,Sąsiedzi” zorganizowało wyjazd studyjny dla członków LGD do gospodarstwa agroturystycznego ,,Mamucia Dolina’’.

W osadzie gospodarz, pan Marek Dąbrowski, przygotował wiele atrakcji. Jedną z nich był spływ tratwą po malowniczej dolinie Biebrzy. Podczas spływu właściciel opowiadał o bogactwie flory i fauny w tych okolicach. Kolejną atrakcją było rozpalanie ogniska w sposób, jaki czynili to ludzie pierwotni. Chętni mieli możliwość spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku.

Na zakończenie wizyty studyjnej gospodarz zaprosił na regionalny obiad przygotowany z lokalnych produktów.

Wyjazd został zorganizowany  w ramach kampanii promocyjnej dotyczącej wdrażania LSR wpisanej w harmonogram realizacji planu komunikacji na 2018 rok.